Тази обява е неактивна

Клиент: ЗИ 5149

Код на обявата: 5149

Начална дата: 01.03.2022

Населено място: 84367 Reut-Taubenbach

Месечно възнаграждение: според типа договор лв.

Продължителност: по заместване за 1 месец

Грижа за: жена

Допълнителна информация

За нашa клиенткa  в  84367 Reut-Taubenbach търсим кандидатка с опит в обгрижването на възрастни хора с добри  познания по немски език. Работното място включва разнообразни задължения и е отлична възможност за подобряване на познанията по немски език.

Предлагаме:
Стартова дата: – 01.03.2022г. – по заместване за един месец.
Осигурена безплатна храна и безплатна квартира, както и самостоятелна баня;
Почивно време;
Интернет;
Осигурено пътуването от София до дома на клиента;
Възможност да се запознаете с немската култура;

Информация за клиента:
Клиентката е много мила и спокойна госпожа, родена през 1933, тежи 88 кг.,с обща старческа слабост и деменция. Забравя, но говори и чува добре, вижда ограничено. Инконтинентна е, използва превръзки и памперси, които се сменят от служителката. Понякога се налага нощно ставане. Клиентката се посещава от социалните всеки ден. Храни се самостоятелно, единствено храната й трябва да е приготвена на малки хапки и не желае в менюто да присъства пуешко и пилешко месо. Разполага с тоалетен стол и инвалидна количка. Необходима й е помощ и съдействие при придвижване, може да става сама, но трябва да и се помага да седне на количката. Не проявява желание да излиза от дома, след обяд обикновено обича да си почива. Госпожата живее в еднофамилна къща и няма домашни любимци. Наблизо живеят роднини, които могат да съдействат при необходимост. Пазарува се един път седмично със съседка, която осигурява транспорт до близкият град. Клиентката е пушачка.

Задължения и отговорности:
Цялостна поддръжка на дома;
Организация на дневен режим;
Периодично пазаруване за нуждите на домакинството;
Помощ в приготвянето на храна;
Съдействие при ежедневната лична хигиена;

Изисквания към кандидатите:
Предишен опит в обгрижването на възрастни хора, поддръжка на домакинство;
добри познания по немски език;
Коректност и лоялност;
Комуникативност и отговорност;
За кандидатстване моля изпратете имейл до info@eps-jobs.bg като посочите името на клиента (Клиент: ЗИ 5149) и информация как да се свържем с Вас.За повече информация:
Юро Персонал Сервиз
02 832 10 40

Местоположение на населеното място