Клиент: СН513

Код на обявата: 513

Начална дата: 22.05.2021

Населено място: Germany, Hildrizhausen

Месечно възнаграждение: 2542.58 лв.

Продължителност: три месеца

Грижа за: жена

Допълнителна информация

За наша клиентка в Hildrizhausen търсим кандидатка с опит в обрижването и много добри познания по немски език. Работното място включва разнообразни задължения.

Предлагаме:

Стартова дата: 22.05.2021 г. – за три месеца

Много добро възнаграждение в размер на: 2542.58 лв. (1300 EUR) НЕТО

Осигурена безплатна храна и безплатна квартира;

Почивно време и интернет;

Осигурено пътуване от София до дома на клиента;

Възможност да се запознаете с немската култура.

Повече информация за обгрижваните лица:

Клиентката е на 77 г., тежи 64 кг., висока е 168 см., живее сама в еднофамилна къща. Прекарала е инфаркт, страда от сърдечно-съдова деменция и забравя. Понякога изпада в депресия. Инконтинентна е и ползва превръзки, които сменя сама. Напълно подвижна е. Храни се самостоятелно като й се напомня за това. Много комуникативна е. Нуждае се от помощ в личната хигиена и домакинството.

Задължения и отговорности:

Организация на дневен режим;

Помощ в приготвянето на храна;

Съдействие при ежедневната лична хигиена.

Изисквания към кандидатите:

Предишен опит в обгрижването на възрастни хора и водене на домакинство;

Много добри познания по немски език;

Коректност и лоялност;

Комуникативност и отговорност.

За да кандидатствате, моля изпратете имейл до info@eps-jobs.bg като посочите името на клиента (Клиент: СН513) и информация как да се свържем с Вас.

За повече информация:
Юро Персонал Сервиз
02 832 10 40

Местоположение на населеното място