Тази обява е неактивна

Клиент: СН 5078

Код на обявата: 5078

Начална дата: 29.03

Населено място: Stuttgart

Месечно възнаграждение: според типа договор лв.

Продължителност: дългосрочно

Грижа за: мъж

Допълнителна информация

За наши клиенти в Stuttgart търсим ваксиниран кандидат с опит в обрижването на възрастни хора и добри познания по немски език. Работното място включва разнообразни задължения.

Предлагаме:

Стартова дата: 29.03.2022 г. – дългосрочно място

Осигурена безплатна храна и безплатна квартира;

Почивно време и интернет;

Осигурено пътуване до дома на клиента;

Възможност да се запознаете с немската култура.

Повече информация за обгрижваното лице:

Клиентът e 81 годишен господин, 175 см. висок и 80 кг. тежък – живее със своята съпруга, която съдейства в домакинството и в обгрижването, когато е в дома. Господинът е с деменция, изразена в забравяне и дезориентиране. Страда и от начален паркинсон, диабет и сърдечни проблеми. Инконтинентен е и се налага смяна на памперси. Придвижва се с инвалидна количка. Съдейства при трансферите, но не винаги. Може да се задържа прав за кратко, когато се е подпрял. Няма нощни ставания. Спи на медицинско легло. Храната трябва да бъде приготвяна на дребни хапки.

Задължения и отговорности:

Цялостна поддръжка на дома;

Организация на дневен режим;

Периодично пазаруване за нуждите на домакинството;

Помощ в приготвянето на храна;

Съдействие при ежедневната лична хигиена.

Изисквания към кандидатите:

Предишен опит в обгрижването на възрастни хора и водене на домакинство;

Добри познания по немски език;

Коректност и лоялност;

Комуникативност и отговорност.

За да кандидатствате, моля изпратете имейл до info@eps-jobs.bg като посочите името на клиента (Клиент: СН5078) и информация как да се свържем с Вас.

За повече информация:
Юро Персонал Сервиз
02 832 10 40

Местоположение на населеното място