Тази обява е неактивна

Клиент: ПМ 5786

Код на обявата: 5786

Начална дата: 28.02.2022

Населено място: 48147 Münster

Месечно възнаграждение: според типа договор лв.

Продължителност: дългосрочно

Грижа за: жена

Допълнителна информация

За наша клиентка в 48147 Münster, търсим кандидатка с опит в обгрижването на възрастни хора, с добри или средни познания по немски език. Работното място включва разнообразни задължения и е отлична възможност за подобряване на познанията по немски език.

Клиентите изискват ВАКСИНИРАН СЛУЖИТЕЛ!

Предлагаме:
Стартова дата: 28.02.2022 – мястото е дългосрочно
Осигурена безплатна храна и безплатна квартира, както и самостоятелна баня;
Почивно време;
Интернет;
Осигурено пътуването от София до дома на клиента;
Възможност да се запознаете с немската култура;
Информация за клиента:

Обгрижва се сама жена на 86г. 156 см,82 кг. с прекаран удар, остеопороза и камъни в жлъчката. С ясно съзнание без никакви психически заболявания. Чува и вижда добре,само речта е леко ограничена. Инконтинентна е, но не е изразено постоянно. Използва памперси, пелени. На разположение има и тоалетен стол, инвалидна количка, медицинско легло и декубитален матрак. При трансфери клиентката може да помага на служителката. Ще се нуждае от помощ при цялостна лична хигиена и приготвяне на бедна на мазнини храна. Обича да спи следобед. Има едно нощно ставане. Назначени са й в дома  ерготерапия, физиотерапия и е посещавана от логопед. Обича да слуша музика и да чете. Съсед ще съдейства при нужда от изпращане или получаване на пратки по пощата. Сестра й съдейства при организационни въпроси, а с финансите се занимават племенниците й. Носи гривна за бърза помощ. Ангажирана е и фирма за почистване на дома.  Живее в централната част на голям град, в жилище с магазини до 10 минути пешеходно разстояние. Нямат домашни животни.

На служителя се предоставя: Обзаведена стая интернет, собствена баня и свободно време по договаряне на място.

Задължения и отговорности:
Цялостна поддръжка на дома;
Организация на дневен режим;
Периодично пазаруване за нуждите на домакинството;
Помощ в приготвянето на храна;
Съдействие при ежедневната лична хигиена;

Изисквания към кандидатите:
Предишен опит в обгрижването на възрастни хора и поддръжката на домакинство;
Средни или добри познания по немски език;
Ваксинация: задължително изискване
Коректност и лоялност;
Комуникативност и отговорност;

За кандидатстване моля изпратете имейл до info@eps-jobs.bg като посочите името на клиента (Клиент: ПМ 5786 ) и информация как да се свържем с Вас.

За повече информация:
Юро Персонал Сервиз
02 832 10 40

Местоположение на населеното място