Тази обява е неактивна

Клиент: ПМ 5785

Код на обявата: 5785

Начална дата: 01.02.22

Населено място: 89197, Weidenstetten

Месечно възнаграждение: според типа договор лв.

Продължителност: дългосрочно

Грижа за: жена

Допълнителна информация

За наша клиентка във 89197, Weidenstetten, търсим кандидатка с опит в обгрижването на възрастни хора, със СРЕДНИ познания по немски език. Работното място включва разнообразни задължения и е отлична възможност за подобряване на познанията по немски език.

Предлагаме:
Стартова дата: 01.02.22 – дългосрочно
Осигурена безплатна храна и безплатна квартира;
Почивно време;
Интернет;
Осигурено пътуването от София;
Възможност да се запознаете с немската култура;

Информация за клиента: Обгрижва се сама жена с астма и деменция, която се изразява в забравяне. Инконтинентна е, но не постоянно, като носи пелени и памперси. При придвижване има опасност от падане. Използва проходилка. Поръчано е и медицинско легло. При трансфер клиента може да оказва съдействие. От служителя ще се изисква помощ при поддържане на личната хигиена и къпане. Може да има от 1 до 2 нощни ставания. Храната на клиентката трябва да се приготвя на хапки. Обича да гледа телевизия и да слуша радио. Пазаруването, посещението на лекар и фризьор се поема от близките на клиентката. Дъщеря ѝ живее на горния етаж от многофамилната къща. В селото има възможности за пазаруване. Нямат домашни любимци.

Задължения и отговорности:
Цялостна поддръжка на дома;
Организация на дневен режим;
Периодично пазаруване за нуждите на домакинството;
Помощ в приготвянето на храна;
Съдействие при ежедневната лична хигиена;

Изисквания към кандидатите:
Предишен опит в обгрижването на възрастни хора и поддръжката на домакинство;
СРЕДНИ познания по немски език;
Коректност и лоялност;
Комуникативност и отговорност;

За кандидатстване моля изпратете имейл до info@eps-jobs.bg като посочите името на клиента (Клиент: (ПМ 5785) и информация как да се свържем с Вас.

За повече информация:
Юро Персонал Сервиз
02 832 10 40

Местоположение на населеното място