Клиент: ПМ 4946

Код на обявата: 4946

Начална дата: 25.10.2021

Населено място: Runkel-Wirbelau

Месечно възнаграждение: според типа договор лв.

Продължителност: дългосрочно

Грижа за: възрастна двойка

Допълнителна информация

За наши клиенти в Runkel-Wirbelau, търсим кандидатка с опит в обгрижването на възрастни хора, със средни познания по немски език. Работното място включва разнообразни задължения и е отлична възможност за подобряване на познанията по немски език.

Предлагаме:
Стартова дата: 25.10. 2021 – дългосрочно
Осигурена безплатна храна и безплатна квартира;
Почивно време;
Интернет;

Телевизор;
Осигурено пътуването от София до дома на клиента;
Възможност да се запознаете с немската култура;

Информация за клиента:

Обгрижва се семейна двойка. Нямат психически заболявания.

Клиентката е 162см., 65кг на 88 г. Страда от парализа на десния крак. Инконтинентна е и използва памперси, катетър, уринарно шише. Има илеостома (необходима е смяна на торбичка на анус-претер). През по-голямата част е на легло като използва инвалиден стол за придвижване. Не се налага нощно ставане. При нужда може да се ангажират и социалните.

Клиентът е на 92г., 172см и 70кг. Страда от обща старческа слабост и увреждане на зрението от проблеми с макулата. Инконтинентен е. Трудно подвижен, но има проходилка и инвалиден стол и има нужда от трансфер. Банята е оборудвана за инвалиди. Не се налага нощно ставане.

Живеят с дъщеря си в многофамилна къща. Тя помага в пазаруване и пране.

Пушенето е разрешено извън къщата.

Няма домашни любимци.

Задължения и отговорности:
Цялостна поддръжка на дома;
Организация на дневен режим;
Периодично пазаруване за нуждите на домакинството;
Помощ в приготвянето на храна;
Съдействие при ежедневната лична хигиена;

Изисквания към кандидатите:
Предишен опит в обгрижването на възрастни хора и поддръжката на домакинство;
Средни познания по немски език;
Коректност и лоялност;
Комуникативност и отговорност;

За кандидатстване моля изпратете имейл до info@eps-jobs.bg като посочите името на клиента (Клиент: ПМ, 4946) и информация как да се свържем с Вас.

За повече информация:
Юро Персонал Сервиз
02 832 10 40

Местоположение на населеното място