Клиент: ЖЛ 789

Код на обявата: 789

Начална дата: Края на месец юли

Населено място: Grosserlach

Месечно възнаграждение: според типа договор лв.

Продължителност: по заместване за 4,5 седмици

Грижа за: жена

Допълнителна информация

За наша клиентка, възрастна жена, в Grosserlach, търсим кандидатка с опит в обгрижването на възрастни хора, с добри познания по немски език. Работното място включва разнообразни задължения и е отлична възможност за подобряване на познанията по немски език.

Предлагаме:
Стартова дата: Края на месец юли – по заместване за 4,5 седмици

Осигурена безплатна храна и безплатна квартира;
Почивно време

Интернет
Осигурено пътуването от София до дома на клиента;
Възможност да се запознаете с немската култура;

Информация за клиента:
Клиентката живее сама, Интересува се от политика, пее с удоволствие, чете романи. Има наднормено тегло и отоци на краката, които в повечето време са вдигнати нависоко. Ползва електрически инвалиден стол за придвижване, Необходимо й е съдействие за къпане и личната хигиена(мие се на леглото с кърпи и сапун, два пъти душ). Госпожата почива следобед. Трябва да се стимулира сама да прави повече неща в домакинството и за себе си. Има лифт за трансферите и баня с приспособления. На разположение е кола с автоматични скорости и десен волан,която може да се ползва за пазар. Шофьорската книжка е желателно, не задължително условие.

Задължения и отговорности:
Цялостна поддръжка на дома;
Организация на дневен режим;
Периодично пазаруване за нуждите на домакинството;
Помощ в приготвянето на храна.
Съдействие при ежедневната лична хигиена;

Изисквания към кандидатите:
Предишен опит в обгрижването на възрастни хора и поддръжката на домакинство
Добри познания по немски език;

Коректност и лоялност;
Комуникативност и отговорност;

За кандидатстване моля изпратете имейл до info@eps-jobs.bg като посочите името на клиента (Клиент: ЖЛ 789) и информация как да се свържем с Вас.
За повече информация:
Юро Персонал Сервиз
02 832 10 40/02 49 42 795

Местоположение на населеното място