Клиент: ЖБ 4986

Код на обявата: 4986

Начална дата: 16.12.2021

Населено място: 79539, Lörrach

Месечно възнаграждение: според типа договор лв.

Продължителност: 20.01.2021

Грижа за: жена

Допълнителна информация

За наши клиенти в 79539, Lörrach, търсим кандидатка с опит в обгрижването на възрастни хора, с добри познания по немски език. Работното място включва разнообразни задължения и е отлична възможност за подобряване на познанията по немски език.

Предлагаме:
Стартова дата: 16.12.2021-20.01.2022
Осигурена безплатна храна и безплатна квартира;
Почивно време;
Интернет;
Осигурено пътуването от София до дома на клиента;
Възможност да се запознаете с немската култура;

Информация за клиента:
Обгрижва се госпожа на 87 години.Клиентката страда от начална деменция, която се изразява в забравяне и обща старческа слабост. Говори и вижда добре, носи очила. Чува ограничено. Има уринарна инконтиненция и ползва превръзки. Придвижва се с проходилка. Има нужда от помощ в личната хигиена, при къпане и водене на домакинството. Не се налагат нощни ставания. Храни се самостоятелно, няма алергии и не спазва диети. За пазаруването се грижат децата ѝ. Живее сама в жилище в малък град. Има магазин в населеното място.

Задължения и отговорности:
Цялостна поддръжка на дома;
Организация на дневен режим;
Периодично пазаруване за нуждите на домакинството;
Помощ в приготвянето на храна;
Съдействие при ежедневната лична хигиена;

Изисквания към кандидатите:
Предишен опит в обгрижването на възрастни хора и поддръжката на домакинство;
добри познания по немски език;
Коректност и лоялност;
Комуникативност и отговорност;

За кандидатстване моля изпратете имейл до info@eps-jobs.bg като посочите името на клиента (Клиент: (ЖБ 4986) и информация как да се свържем с Вас.

За повече информация:
Юро Персонал Сервиз
02 832 10 40

Местоположение на населеното място