Тази обява е неактивна

Клиент: ГС 4522

Код на обявата: 4522

Начална дата: възможно най-скоро

Населено място: Rheinfelden,79618

Месечно възнаграждение: според типа договор лв.

Продължителност: дългосрочно

Грижа за: жена

Допълнителна информация

За наша клиентка търсим кандидатка с опит в обгрижването на възрастни хора, със средни познания по немски език. Работното място включва разнообразни задължения и е отлична възможност за подобряване на познанията по немски език.

Предлагаме:
Стартова дата: ВЪЗМОЖНО НАЙ-СКОРО, дългосрочно
Осигурена безплатна храна и безплатна квартира;
Почивно време;
Интернет;
Осигурено пътуването от София до дома на клиента;
Възможност да се запознаете с немската култура;

Информация за клиентката:

Клиентката живее със своя съпруг, който не е за обгрижване в еднофамилна къща в малък град. Страда от хипертония, деменция, претърпяла е инсулт. Говори ограничено, но вижда и чува добре. Клиентката е много спокойна. На легло е,  много рядко се налагат трансфери от леглото в инвалидната количка. Възрастният господин или роднините съдействат при трансферите. Поръчан е лифт. Има медицинско легло и декубитален матрак. Инконтинентна е. Памперсът се сменя от служителката в леглото и се храни в леглото.

Има график с активности – игра с топка, фотоалбуми за разглеждане и други с цел физически упражнения и умствена активност, който е много важно да се спазва.

Съпругът на клиентката е много мил и отзивчив. Търсят мила жена, която да помага в грижата за клиентката и в домакинството.

Кауфланд е на 15 минути пешеходно разстояние, има и друг по-малък супермаркет на 5 минути от дома на клиентите.

Задължения и отговорности:
Цялостна поддръжка на дома;
Организация на дневен режим;
Периодично пазаруване за нуждите на домакинството;
Помощ в приготвянето на храна;
Съдействие при ежедневната лична хигиена;

Изисквания към кандидатите:
Предишен опит в обгрижването на възрастни хора и поддръжката на домакинство;
Средни познания по немски език;
Коректност и лоялност;
Комуникативност и отговорност;

За кандидатстване моля изпратете имейл до info@eps-jobs.bg като посочите името на клиента (Клиент: ГС 4522) и информация как да се свържем с Вас.

За повече информация:
Юро Персонал Сервиз
02 832 10 40

Местоположение на населеното място