Тази обява е неактивна

Клиент: ГС 4898

Код на обявата: 4898

Начална дата: 20.11.2021

Населено място: 79774, Albbruck

Месечно възнаграждение: според типа договор лв.

Продължителност: по заместване за 2 месеца

Грижа за: мъж

Допълнителна информация

За наш клиент в Albbruck, търсим кандидатка с опит в обгрижването на възрастни хора, с добри познания по немски език. Работното място включва разнообразни задължения и е отлична възможност за подобряване на познанията по немски език.

Предлагаме:
Стартова дата: 20.11.2021
Осигурена безплатна храна и безплатна квартира;
Почивно време;
Интернет;
Осигурено пътуването от София до дома на клиента;
Възможност да се запознаете с немската култура;

Информация за клиента:
Клиентът е на 85 г, тежи 80 кг и е висок 180 см. Страда от хипертония и деменция, която се изразява в забравяне. Няма заразни болести. Говори и вижда добре, използва очила и слухов апарат, заради ограничения слух. Инконтинентен е и използва превръзка, които си сменя сам. Придвижва се самостоятелно без помощни средства. Необоходима му е помощ при обличане, събличане и къпане, като трябва да му се напомня. Не е необходимо нощно ставане. Няма хранителни алергии, не спазва диети. Храни се самостоятелно. Обича да гледа телевизия, да слуша радио, природа, животни, занимателни игри и работа в градината. Социалните го посещават всекидневно, за да му дават лекарствата. Живее самостоятелно в селце в еднофамилна къща. Най-близкият магазин е на 5 км. Дъщеря му живее в същото населено място. Няма домашни любимци. Позволено е да се пуши извън къщата.

Задължения и отговорности:
Цялостна поддръжка на дома;
Организация на дневен режим;
Периодично пазаруване за нуждите на домакинството;
Помощ в приготвянето на храна;
Съдействие при ежедневната лична хигиена;

Изисквания към кандидатите:
Предишен опит в обгрижването на възрастни хора и поддръжката на домакинство;
Средни познания по немски език;
Коректност и лоялност;
Комуникативност и отговорност;

За кандидатстване моля изпратете имейл до info@eps-jobs.bg като посочите името на клиента Клиент: (ГС 4898) и информация как да се свържем с Вас.За повече информация:
Юро Персонал Сервиз
02 832 10 40

Местоположение на населеното място