Тази обява е неактивна

Клиент: ДХ 5660

Код на обявата: 5660

Начална дата: 01.06.2022

Населено място: 79736 Rickenbach

Месечно възнаграждение: според типа договор лв.

Продължителност: до 01.07.2022

Грижа за: жена

Допълнителна информация

За наши клиенти в 79736 Rickenbach, търсим кандидатка с опит в обгрижването на възрастни хора, с добри познания по немски език и шофьорска книжка.

Работното място включва разнообразни задължения и е отлична възможност за подобряване на познанията по немски език.

Предлагаме:
Стартова дата: 01.06.2022 – 01.07.2022 по заместване
Осигурена безплатна храна и безплатна квартира;
Почивно време;
Интернет;
Осигурено пътуването от София до дома на клиента;
Възможност да се запознаете с немската култура;

Информация за клиента:

Обгрижва се госпожа на 81 години, 165 см, 60 кг, с 4. степен на инвалидност. Тя живее в еднофамилна къща заедно със съпруга си. Госпожата страда от симптом MDS (заболяване на кръвта), с отслабена имунна система, хронични чревни инфекции, пристъпи на треска, депресии. Добри памет, времева и пространствена ориентация. Добри говор, слух и зрение. Ползва очила и зъбна протеза. Инконтинентна е, при изострени чревни инфекции се нуждае от помощ при посещение на тоалетната. Ползва превръзки, които сменя сама, когато се чувства добре, или трябва да й се помогне при смяната, когато е не се чувства добре. Придвижва се с бастун, има опастност от падане и има нуждае от подкрепа при изправяне поради старческа слабост. Ползва медицинско легло. Изисква се помощ при ежедневната си хигиена, при къпането, маникюра и разресване на косата. При храненето може също да се наложи помощ. Няма нощно ставане.

Господинът е самостоятелен, с начална деменция, забравя. Мълчалив, спокоен, не изисква компания. Дъщерята идва за къпането му. За него само се готви и чисти.

Има автомобил с ръчни скорости на разположение. Наблизо има магазини за пазаруване пеша.

Допълнителна информация: На служителката се предоставя самостоятелна стая с отделна баня на горния етаж, интернет, свободно време по договорка на място в неделя.

Задължения и отговорности:
Цялостна поддръжка на дома;
Организация на дневен режим;
Периодично пазаруване за нуждите на домакинството;
Помощ в приготвянето на храна;
Съдействие при ежедневната лична хигиена;

Изисквания към кандидатите:
Предишен опит в обгрижването на възрастни хора и поддръжката на домакинство;
добри познания по немски език;
Коректност и лоялност;
Комуникативност и отговорност;

За кандидатстване моля изпратете имейл до info@eps-jobs.bg като посочите името на клиента (Клиент: (ДХ5660) и информация как да се свържем с Вас.

За повече информация:
Юро Персонал Сервиз
02 832 10 40

Местоположение на населеното място