Клиент: AБ 4616

Код на обявата: 4616

Начална дата: 01.09.2021

Населено място: Stuttgart

Месечно възнаграждение: според типа договор лв.

Продължителност: дългосрочно

Грижа за: мъж

Допълнителна информация

За наша клиентка в района на Щутгарт търсим кандидат/ка /непушачка/ с опит в обгрижването на възрастни хора и добри познания по немски език. Работното място включва разнообразни задължения и е отлична възможност за подобряване на познанията по немски език.

Предлагаме:
Стартова дата:
01.09.2021 – дългосрочно
Осигурена безплатна храна и безплатна квартира;
Почивно време
Интернет;
Осигурено пътуването от София до дома на клиента;
Възможност да се запознаете с немската култура;

Информация за клиента:
Господинът е на 93 години с трета степен на инвалидност, обща старческа слабост и отоци. Преживял е сърдечен удар и има рак на пикочния мехур. Говори добре, но зрението и слухът са увредени – носи очила и слухов апарат. Използва катетър, който трябва да се изпразва, а през нощта носи памперс. Придвижва се с ролатор, разполага медицинско легло и трепенлифт. Социалните го къпят венднъж седмично, всеки ден сутрин и вечер му помагат в ежедневната лична хигиена, обличане/събличане. Също тако го посещава физиотерапевт.Няма нощни ставания. Храни се самостоятелноВеднъж седмично идва и чистачка. Клиентът живее сам в еднофамилна къща 200 кв.м. Близките му живеят в близост.

На 15 минути пеша има магазини за пазаруване. Не се изисква непременно шофьорска книжка, но заради пазаруването би било от полза.

Задължения и отговорности:
Цялостна поддръжка на дома;
Организация на дневен режим;
Периодично пазаруване за нуждите на домакинството;
Приготвяне на храна.

Изисквания към кандидатите:
Предишен опит в обгрижването на възрастни хора и поддръжката на домакинство
Д
обри познания по немски език;
Коректност и лоялност;
Комуникативност и отговорност

За кандидатстване моля изпратете имейл до info@eps-jobs.bg като посочите името на клиента (Клиент:АБ4616) и информация как да се свържем с Вас.За повече информация:
Юро Персонал Сервиз

02 49 42 796
02 832 10 40

Местоположение на населеното място