Тази обява е неактивна

Клиент: СН 4897

Код на обявата: 4897

Начална дата: 29.11.2021 г.

Населено място: Ditzingen

Месечно възнаграждение: според типа договор лв.

Продължителност: дългосрочно

Грижа за: мъж

Допълнителна информация

За наш клиент в Ditzingen търсим кандидатка с опит в обгрижването на възрастни хора и много добри познания по немски език. Работното място включва разнообразни задължения и е чудесна възможност за запознаване с немската култура.

Предлагаме:
Стартова дата: 29.11.2021 г.
Осигурена безплатна храна и безплатна квартира;
Почивно време и интернет;
Осигурено пътуване до дома на клиента;
Възможност да се запознаете с немската култура.

Повече информация за обгрижваното лице:
Клиентът е господин на 83 години, 170 см., 60 кг., който живее със своята съпруга в еднофамилна къща. Страда от обща старческа слабост, деменция и диабет. Забравя и понякога е апатичен. Ползва памперси, защото е с отстранена простата. Използва очила при четене. Напълно мобилен е и се движи самостоятелно. Нощем се буди за ходене до тоалетната. Нуждае се от помощ в личната хигиена и домакинството. Почивното време за служителя е фиксирано – три пъти в седмицата от 8:30 до 16:00 часа, когато клиентът е на Tagespflege.

Задължения и отговорности:
Цялостна поддръжка на дома;
Организация на дневен режим;
Периодично пазаруване за нуждите на домакинството;
Помощ в приготвянето на храна;
Съдействие при ежедневната лична хигиена.

Изисквания към кандидатите:
Предишен опит в обгрижването на възрастни хора и водене на домакинство;
Много добри познания по немски език;
Коректност и лоялност;
Комуникативност и отговорност.За да кандидатствате, моля изпратете имейл до info@eps-jobs.bg като посочите името на клиента (Клиент: СН4897) и информация как да се свържем с Вас.

За повече информация:
Юро Персонал Сервиз
02 832 10 40

Местоположение на населеното място